Міжнародний тиждень 29 листопада – 3 грудня 2021

Події за тиждень: Академія Huawei КПІ отримала статус найкращої у 2021 році   30 листопада 2021 року делегація КПІ ім. Ігоря Сікорського взяла участь у щорічному заході HUAWEI ICT DAY 2021, який проводився у КВЦ «Парковий». Конференція HUAWEI ITC DAY присвячена інформаційно-комунікаційним технологіям. Вона проводилась за участі провідних аналітиків галузі, клієнтів і партнерів з метою розкриття професійних інсайтів про дану галузь та ознайомленням з останніми продуктами й рішеннями Huawei. Від імені нашого університету до конференції долучилися проректорка з навчально-виховної роботи Наталія Семінська і представники РТФ та ІТС. Більше… Розвиток партнерства та співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського та Мінреінтеграції   2 грудня 2021 року Віцепрем’єр міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Андріївна Верещук завітала з візитом до КПІ ім. Ігоря Сікорскього. Зустріч розпочалася з ознайомлення із Ситуаційним центром КПІ. Науковці запропонували шляхи розвʼязання проблем, якими опікується міністерство. У ході зустрічі було підписано Меморандум про партнерство та співпрацю в освітній і науковій галузях. Більше…  Зустріч із делегацією компанії “Information Security” м. Кобе, Японія   Делегація японської компанії Information Security 3 грудня 2021 року завітала до університету, щоб обговорити співпрацю в галузі кібербезпеки, й запросила студентів КПІ на стажування. Компанія “Information Security” – одна з провідних в Японії в галузі кібербезпеки, безпеки залізничного та автотранспорту, убезпечення ризиків отруйних газових середовищ, нафто- і газовидобутку. Японська сторона зацікавлена в проведенні спільних досліджень з університетом, тому запрошує студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського на навчання. Надалі планується встановлення чітких методів та принципів співпраці. Більше… Візит Egyptian Black Sand Company та представників Міністерства оборони Арабської Республіки Єгипет   4 грудня до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітала делегація Міністерства оборони Єгипту на чолі з генералом Магді Мохаммедом та делегація компанії Egyptian Black Sand Company на чолі з Головою правління компанії генералом Мохтаром Абделатіфом. Гостей зацікавила співпраця в галузі виробництва титану. Сторони домовились провести ще низку зустрічей з науковцями та українськими виробниками титану. Більше… Початок нової співпраці у чеському напрямі   КПІ розпочинає співпрацю з Університетом Західної Богемії (Чеська Республіка) в галузі передових лазерних технологій. Серед них: 3D-друк, лазерне постоброблення 3D-друкованих виробів, текстурування поверхні металів фемтосекундним лазером, зміцнення/різання/зварювання високопотужними роботизованими лазерними системами. Дмитро Лесик – доцент кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій здійснив візит до партнерського університету, де вже були проведені перші експерименти, заплановані українсько-чеським науково-дослідним проєктом на 2021 рік.